NOVINKA

SOBĚSTAČNÝ MINI KARAVAN NEPTUN 

750 KG, SPRCHA

 
Pro nadcházejicí sezónu, nabízíme k pronájmu nový soběstačný nebržděný mini karavan pro 2 dospělé a dvě děti. Je určen nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty co mají rádi outdoor, cyklistiku, horolezectví či turistiku. Chystáte se na Rychlebské stezky?
Pak stačí dovézt si kola na nosiči, přehodit je na karavánek a dojet ten kousek na místo. Nosič vám uskladníme.  Karavan má vlastní baterii dobíjenou solárním panelem, tím se stává plně soběstačným. Pro plný komfort třeba v kempu, je možné připojení na síť 230V.  Karavan je vybaven kompresorovou lednicí, naftovým a elektrickým topením, vařičem na plynové kartuše, základním kuchyňským vybavením, umývadlem, vnitřním sprchovým koutem s tekoucí teplou vodou a chemickým wc. Po rozložení matrací, vznikne spací plocha 160 x 210 cm a dále je zde palanda do 50 kg pro děti o rozměru 160 x 75 cm. Osvětlení vnitřní i venkovní v led provedení, USB zásuvky.  V případě potřeby dobíjet elektrokola bez přípojení na síť 230V, je možno použít měnič napětí. Nosič pro 2 jízní kola.
Otevírací okna mají moskytyéry i zatemnění.  Pro venkovní odpočinek je vybaven kempovýmí  židlemi a stolem. Možno dovybavit sluneční clonou (viz ceník příslušenství). Díky váze  750 Kg a velikosti nákladního vozíku, mohou tento karavan tahat všichni se skupinou B. Vnitřní výška 180 cm. Rozšiřovací zrcátka nejsou potřeba.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

Karavany-Yes

Šumperská 174
Jeseník
79001

773569395

www.karavanyjes.cz

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode